מלון Olive אבני החושן

מלון Olive אבני החושן

מלון Olive אבני החושן שוכן במבנה חאן עתיק כבן מאתיים שנה, ששופץ ושוחזר תוך שמירה על המקור ההיסטורי. מבנה האבן נמצא בקריית האמנים ומשתלב היטב בסביבתו, מעליו נמצאת העיר העתיקה והקסומה של צפת על סמטאותיה ובתיה העתיקים, השווקים, הגלריות ובתי האמנים. למלון שלוש קומות ובו שבעה חדרים. במרכזו חצר פנימית מקורה בסוכת גפנים ירוקה, בחצר קסומה זו יושבים אורחי המלון להנאתם ונחים משיטוטי היום. עיצוב חדרי המלון משלב בין עתיק לחדש, המבנה עתיק בנוי ומרוצף אבן וכולל אלמנטים של קשתות, עמודים, שטיחים אתניים ולצד אלו החדרים עודכנו בכל האבזור החדיש ביותר. להנאת האורחים שלט הכניסה למלון בו נכתב שמו באותיות שחורות בגופן תנ"כי מעיד על מוטיב אבני החושן השזור בכל חלקיו, אבני החושן שנשא על גופו הכהן הגדול - תכשיט רב משמעות על פי הקבלה, ובהשראתו נתנו גם לסוויטות במלון את שמותיהן והיוו השראה לסגנון העיצוב שלהן.

דלפק הקבלה ממוקם במלון Olive רוזנטליס הנמצא במרחק הליכה קצר. כמו כן, ארוחות הבוקר מוגשות בקפה רוזנטליס הנמצא גם הוא במלון Olive רוזנטליס.


כתובת: רחוב ט"ז 23, קרית האומנים, צפת
טלפון המלון: 073-2040989 | טלפון להזמנות: 04-9531153 | אימייל: oldcity@olivebb.com
סוגי חדרים
סוגי חדרים
קלאסיק חושן

שלושה חדרי קלאסיק חושן, מותאמים לאירוח זוגי. מעוצבים בסגנון ייחודי. החדרים ממוקמים בכל אחת מקומות המלון.

לפרטים והזמנה
משפחתיות חושן

שני חדרי משפחה חושן, מותאמים לאירוח משפחתי עד שני ילדים, מעוצבים בסגנון ייחודי המשמר את העתיק עם המודרני. בין החדרים יש דלת מקשרת המאפשרת אירוח משפחתי נרחב יותר.

לפרטים והזמנה
גלריות חושן

שתי גלריות חושן, מותאמות לאירוח משפחתי, מעוצבות בסגנון ייחודי וממוקמות בקומת הכניסה. בכל חדר קומת גלריה עם מיטות יחיד לילדים, המאפשרת לתמרן בין זמן איכות לכל המשפחה לבין פרטיות חלקית בין ההורים והילדים.

לפרטים והזמנה
מתקני המלון
מתקני המלון

לרשות אורחי מלון הבוטיק אבני החושן עומדת חצר פנימית מרוצפת אבן עתיקה כמו במבנה חאן אמיתי. החצר ירוקה ומלאה צמחיה, בתוכה מפוזרות אדניות פרחים רעננים והיא מחופה בסוכת גפנים ירוקה אשר מצלה והופכת את החצר למקום שנעים לשבת בו ולספוג את האווירה המיוחדת של המקום גם בקיץ. ברחבי החצר פזורות פינות ישיבה מעוצבות.

באחת מפינותיה של החצר המקורה נמצאת מרפסת אבן ובה מחכה לאורחים ג'קוזי ספא ענק המשקיף אל הנוף המרהיב של העיר וההרים. זהו ג'קוזי ספא המיועד לשמונה אנשים ובו ניתן להתפנק, לשחרר את השרירים שאולי נתפסו במהלך שיטוטים בין סמטאות ומדרגות העיר העתיקה, לצפות על הערב היורד על צפת והגליל ולחוות מן ההוד והייחודיות של העיר שהפכו אותה לעיר המקובלים. הג'קוזי פתוח לשימוש כל אורחי המלון.

קפה רוזנטליס הוא בית קפה המשמש את שלושת המלונות של הרשת בצפת. בקפה רוזנטליס מוגשת ארוחת בוקר חלבית, כשרה ועשירה. כמו כן, ניתן לשבת במקום, לשתות כוס קפה וליהנות מיצירותיו הססגוניות ומלאות החיים של הצייר משה רוזנטליס אשר אהב את צפת ויצר בה.

מפת הגעה
מפת הגעה
סביבת המלון
סביבת המלון
יקב נעמן - רמות נפתלי
יקב נעמן - רמות נפתלי

יין, בוטיק וגליל

מורשת בגליל - בית כנסת פקיעין
מורשת בגליל - בית כנסת פקיעין

בית כנסת בממלכת ישראל

רומנטיקה בגליל - גליל עליון - מצפה חרשים ופקיעין הישנה
רומנטיקה בגליל - גליל עליון - מצפה חרשים ופקיעין הישנה

כחול של ים ושמיים

מורשת בגליל - צפת והסביבה
מורשת בגליל - צפת והסביבה

מורשת, תצפית, הליכה רגלית

מורשת בגליל - בית כנסת ברעם
מורשת בגליל - בית כנסת ברעם

בית כנסת בממלכת ישראל

רומטיקה בגליל העליון - מרכז - הר הארי
רומטיקה בגליל העליון - מרכז - הר הארי

כחול של ים ושמיים

אורחים מספרים
אורחים מספרים
"מארחים מקסימים, מתחשבים ואנושיים. נקי ושקט. הכל מתוחזק. הנוף נהדר ויש חנייה בשפע"

"בית מעניין בעיצובו הייחודי. מיקום טוב בעיר. מארחים אדיבים. נוף יפה מהחלון. ארוחת בוקר במבנה מקסים, טעימה"

"עיצוב מיוחד, מיקום מעולה בקריית האומנים"