אבני החושן
אבני החושן
חדר גלריה
אבני חושן
אבני החושן

מלונות בוטיק

מלון Olive אבני החושן המחודש

Olive אבני החושן המחודש עבר לאחרונה שיפוץ מושקע ביותר. המבנה שוכן במבנה חאן עתיק בן כמאתיים ששוחזר ושופץ תוך שמירה על האותנטיות שלו. מבנה האבן משתלב היטב בסביבתו ומעליו נמצאת העיר העתיקה של צפת על סמטאותיה ובתיה העתיקים והוא עצמו נמצא בתוך קריית האמנים. למבנה שלוש קומות וטומן במרכזו חצר פנימית מקורה בסוכת גפנים ירוקה. בחצר קסומה זו יכולים אורחי המלון לשבת להנאתם. כבר בצפייה בשלט הכניסה בו כתוב שם המלון באותיות שחורות בגופן תנ"כי המעיד על המוטיב השזור בכל חלקי המלון והוא אבני החושן שנשא על גופו הכהן הגדול- תכשיט רב משמעות על פי הקבלה. גם הסוויטות שבמלון אבני החושן קיבלו את שמן ועיצובן, איך לא, בהשראת אבני החושן. בחדרי המלון ישנו שילוב בין העתיק לחדש: מבנה עתיק הבנוי אבן ומרוצף אבן בחלקו וכולל אלמנטים עתיקים כמו קשתות, עמודים, שטיחים בסגנון אתני מיוחד אך מנגד כוללים החדרים את כל האבזור החדיש ביותר להנאת האורחים.

כתובת:רחוב טז 23, קרית האומנים, צפת

טלפון המלון: 073-2040989

טלפון להזמנות: 04-9531153

אימייל: oldcity@olivebb.com

חדרי גלריה מקסימים המתאים לאירוח משפחתי עד שלושה ילדים, מעוצבים בחיפוי אבן

חדר לזוג המחפש חופשה באווירה שונה ומיוחדת, מעוצבים בעיצוב שונה אחד מהשני

חדרים עם חלל אחד המתאימים לאירוח משפחתי עד שני ילדים, מעוצבים בעיצוב שונה

מתקני המלון

באחת מפינותיה של החצר המקורה נמצאת מרפסת אבן ובה מחכה לאורחים ג'קוזי ספא ענק המשקיף אל הנוף המרהיב של העיר וההרים. זהו ג'קוזי ספא המיועד לשמונה אנשים ובו ניתן להתפנק, לשחרר את השרירים שאולי נתפסו במהלך שיטוטים בין סמטאות ומדרגות העיר העתיקה, לצפות על הערב היורד על צפת והגליל ולחוות מן ההוד והייחודיות של העיר שהפכו אותה לעיר המקובלים.

קפה רוזנטליס הוא בית קפה המשמש את שלושת המלונות של הרשת בצפת, במקום תמיד אפשר לשתות כוס קפה להנות מתערוכת האמנות של משה רונזטליס ולקבל מידע על מה יש לעשות בצפת. במקום גם מוגשת ארוחת הבוקר.

המלון מציע טיפולי ספא לאורחי המלון וחוויה זוגית של טיפול שמגיע היישר לחדר המלון של האורחים ונותנת להם חוויה מפנקת וקצת מנוחה לנפש ולנשמה. את הטיפולים יש לתאם מראש מול הקבלה.

מרפסת המלון היא מרפסת יחודית תחת כנפי השמיים כולל גפנים שגדלים מעל , ותחושת אבן צפתית יחודית של החאן העתיק בו שוכן המלון

מבצעים מיוחדים

מה שמסביבך

סיורים בעיר העתיקה בצפת
סיורים בעיר העתיקה בצפת

סיור מודרך בעיר העתיקה, בגלריית האמנות ובהיסטוריה של צפת

לפרטים
סיורים בעיר העתיקה בצפת
סיורים בעיר העתיקה בצפת

סיורים מודרכים בעיר העתיקה צפת עם מדריך מוסמך ומעבר בגלריית האמנות ובהיסטוריה של צפת .

לפרטים
יקב נעמן – רמות נפתלי
יקב נעמן – רמות נפתלי

היקב הוקם על ידי רמי ובטינה נעמן בשנת 2004 במושב רמות נפתלי. רמי ובטינה הקימו ברמות נפתלי מתחם הכולל בית גלילי מאבן עתיקה, סטודיו מרשים לאומנות ואת יקב נעמן שמייצר כ - 10,000 בקבוקים בשנה. יינות היקב זכו בשנים האחרונות בפרסים בינלאומיים בארץ ובחו"ל. מרכז המבקרים ממוקם במבנה גלילי מהמם, בו תוכלו להנות מסיור מודרך ביקב (בעברית, אנגלית וצרפתית), להתוודע לסודות היין שבגליל ולטעום מן היינות המשובחים המיוצרים במקום. כתובת: משק 90, רמות נפתלי. טלפון: 04-6944463.

לפרטים

דברו איתנו