הכירו את דריה כפר נופש בכנרת, מרשת מלונות אוליב

בין בתי המלון, הצימרים ומתחמי הקמפינג בכנרת – נפתח לאחרונה כפר הנופש דריה, שכולל חוף ים פרטי, חניה צמודה, אווירה פסטורלית כפרית ויחידות אירוח משפחתיות.

מכירים את כפרי הנופש בהולנד שיש בהם כל מה שצריך ויוצאים מהם לטיולי כוכב? הענף הזה משגשג גם בישראל, והרבה משפחות מחפשות כפר נופש שיסגור להם את כל הפינות. גם אנחנו יצאנו לחופשה בכפר הנופש דריה, מבית רשת מלונות אוליב. הכפר עבר שיפוץ ושדרוג לאחרונה וממוקם על חוף האון לשעבר, עם חוף פרטי של הכנרת, אווירה פסטורלית ונוף אין סוף. 

אז מה אהבנו במיוחד בכפר הנופש דריה?

חוף ים פרטי: כמובן שגולת הכותרת של כפר הנופש הוא חוף הים הפרטי, חוף האון לשעבר הוא עכשיו החוף הפרטי שלנו. מדובר ברצועת חוף לא ארוכה ומאוד קרובה ליחידות האירוח. אנחנו צעדנו 2 דקות אל החוף. מאחר והחורף היה גשום סוף סוף, הכנרת התקרבה מעט. על החוף מיטות שיזוף, כסאות, שמשיות וגם מציל כמובן, כאמור, חוף מוסדר לרחצה לשמחת ההורים. הילדים זינקו אל המים בשמחה, והרגשתי ביטחון בגלל העובדה שלא מדובר בחוף פתוח אל מרחבי הים, אלא בלגונה מסודרת שדומה יותר לבריכה. החוף תחום בשני צדדיו בטיילת קטנה ומקסימה וחבל ומצופים מסמנים את גבול הבריכה שלנו, כי זו ממש תחושה של בריכה. המים הגיעו עד לגובה של כ-מטר אחד והיו מאוד רגועים, תחושה של ביטחון להורים ולילדים.

להמשך הכתבה של סתיו קליין הכנסו: http://wap.mapa.co.il/smartapp/mapasite/article.aspx?id=1076

הכירו את דריה כפר נופש בכנרת, מרשת מלונות אוליב

לפרטים נוספים והצטרפות למועדון הציפור