טיול חורפי בין העמקים והגלבוע

דני בר יצא לחגוג חופשת יום הולדת זוגית שמשית בעמקים ובגלבוע אך זכה בחופשה חורפית, לא פחות טובה מהתכנית המקורית. בין היתר התארח במלון אוליב בגלבוע מרשת מלונות אוליב:

"... כמי שמדריך קבוצות גם בגשם וגם בסערה, לא ירתיע אותנו רוח חזקה וגם לא גלים של 8-9מטר כפי שדווח בחדשות. העמקים והגלבוע נמצאים בתקופה הכי ירוקה והכי מזמינה ולכן המשכנו בתכנית: תחילה טבעון, אח"כ עפולה ומנוחה במלון מפנק בגלבוע. למחרת עמק המעיינות ועין חרוד ואולי קצת דרך הנוף בגלבוע. וזה מה שהיה."

"שבעים וטובי לב, פילסנו דרכנו בגשם השוטף וברוח הסערה למלון Olive בגלבוע, שם הוזמן עבורנו חדר מפנק ליומהולדת. המלון שייך למלונות האקסקלוסיב של רשת מלונות אוליב וממוקם על פסגת הר הגלבוע ומשקיף על שלושת העמקים – עמק המעיינות, עמק חרוד ועמק יזרעאל."

"במלון 42 חדרים המתאימים לחופשה לזוגות כמותנו וגם למשפחות עם ילדים. במלון בריכה הצופה לעמקים שמתחת לפני הים התיכון כמה מאות מטר מטה. הקונספט של המלון נולד מהסיפור המקראי של שאול המלך ומשפחת המלוכה וחדרי המלון קיבלו את שמם של בני שאול המלך."

"קיבלו את פנינו בקבלה הצנועה בחום כי מי המשוגע שמטייל ביום סוער כל כך? אנחנו. החדר הענק שחיכה לנו היה מחומם היטב ועם הפתעה – על השולחן חיכו לנו בלונים וברכה ליום הולדתה של אביבה."

"התעוררנו ליום חדש ומואר. שמים מעוננים אבל עם נוף מחלון החדר וכמובן מהרחבה לפני החדר ועד לבריכה ולעמק חרוד, גבעת המורה, הר תבור וכו'. נשמנו אויר צח והתכוננו ליום חדש ועמוס. ירדנו לחדר האוכל לארוחת בוקר מכל טוב שציידה אותנו באנרגיות טובות ובריאות לקראת היום. נפרדנו מהמלון והצוות המאיר פנים ויצאנו לעמק חרוד ועמק המעיינות."

לקריאת הכתבה המלאה בבלוג של דני בר: לחצו כאן

טיול חורפי בין העמקים והגלבוע

לפרטים נוספים והצטרפות למועדון הציפור