מלון בהר בגלבוע
הר הגלבוע
מלון הר הגלבוע החדש
מלון הר הגלבוע החדש
גלבוע
מלון הר הגלבוע החדש

Olive Exclusive

מלון Olive הר הגלבוע

חדש ! מלון Olive הר הגלבוע הפתיחה ב 19.10.2017 קבלו במחיאות כפיים סוערות את חוד החנית של רשת Olive , המלון החדש של הרשת שיושק במהלך חודש אוקטובר ! מלון הר הגלבוע היוקרתי שמחליף את מתחם הסקי המלאכותי, על הר הגלבוע, יציע בשלב הראשון לקהל הרחב, תאב הנופים עוצרי הנשימה והפינוק המקסימאלי, 30 חדרים של 40 מ"ר לחדר ובשלב השני 66 חדרים סה"כ, שיותאמו לקהל יעד מגוון, משפחות עם ילדים חופשה מדהימה, זוגות לחופש רומנטי ולחבר'ה שחושקים במלון יוקרתי מפנק. כאילו לא די בתצפית מדהימה אל עבר נופי עמק המעיינות ועמק חרוד מלון הר הגלבוע מעניק נקודת נוף מיוחדת במינה לרוחצים בבריכת המלון המפוארת! הקונספט המרכזי של המלון נוצר מהסיפור המקראי של שאול המלך ומשפחת המלוכה, חדרי המלון קיבלו את שמם של בני שאול המלך ולצד זה...המלון מציע לבאי המלון שלל אטרקציות ברוח הקונספט, כגון: סיורים, טיולים רייזרים ותצפית אל עבר הנוף המקראי הקסום!

כתובת:

טלפון המלון:

טלפון להזמנות:

אימייל:

וילה בעיצוב מרהיב עם נוף על עמק יזרעאל , עמק חרוד והגלבוע

מתקני המלון

מסעדת קימל הינה מסעדת שף בניצוחו של השף בן שחם ושאול אדרת , מציגה חוויה קולינרית בקצהו של הגלבוע

בריכת המלון משקיפה על הנוף של שלושת העמקים

גן ארועים של המלון הוא גן ארועים אולי היפה ביופיו , מאפשר ארועים יחודיים הן לפרטיים הן לקובוצות וחותנות שלא תשכחו לעולם , חוויה הגן על קצהו של הגלבוע הוא פשוט חוויה שלא ניתן לשכוח

מבצעים מיוחדים

מה שמסביבך

קימל בגילבוע
קימל בגילבוע

מסעדת כימל בגילבוע

לפרטים
הסחנה
הסחנה

בגן השלושה-הסחנה, שלוש בריכות ופלגי מים עם מפלים קטנים כאשר לצידם מיתמרים דקלים, מדשאות רחבות ידיים ושלווה קסומה אופפת את המקום. מימיהם הנקיים והצלולים של הבריכות, מקורם בנביעה הבוקעת ממעמקי האדמה ושומרת על טמפרטורה קבועה של המים של 28 מעלות . במורד נחל עמל נקווים המים לבריכה נוספת, שניתן לגלוש אליה במגלשות מהירות החבויות במדרון החורש הסבוך. בנוסף, יש גם בריכה רדודה לקטנים, טחנת קמח עתיקה בה ניתן לטחון בה קמח ולאפות פיתות על גבי סאג', בריכה מקורה ואולם ספורט בסמוך לגן השלושה ניתן לשכור רכבים חשמליים ולטייל בין מגוון המעיינות שבעמק .

לפרטים
טיול סוסים בהר הגילבוע
טיול סוסים בהר הגילבוע

טיול סוסים בהר הגילבוע טיול סוסים בהר הגילבוע טיול סוסים בהר הגילבוע טיול סוסים בהר הגילבוע

לפרטים

דברו איתנו