מלון הר הגלבוע החדש
גלבוע
הר הגלבוע
מלון הר הגלבוע החדש
מלון הר הגלבוע החדש
מלון בהר בגלבוע

Olive Exclusive

מלון Olive הר הגלבוע

חדש! מלון Olive הר הגלבוע הפתיחה בקרוב רשת Olive גאה להציג לאורחיה את המלון החדש של הרשת שיושק במהלך 2018! מלון הר הגלבוע היוקרתי מחליף את מתחם הסקי המלאכותי על הר הגלבוע. המלון יציע בשלב הראשון לקהל הרחב חובב הנופים עוצרי הנשימה והפינוק המופלג, 30 חדרים של 40 מ"ר ובשלב השני 66 חדרים סך הכל שיותאמו לקהל יעד מגוון - מחופשה מדהימה למשפחות עם ילדים, חופש רומנטי לזוגות ועד לחבר'ה שחושקים בנופש במלון יוקרתי מפנק. כאילו לא די בתצפית מדהימה אל עבר נופי עמק המעיינות ועמק חרוד, מלון הר הגלבוע מעניק נקודת נוף מיוחדת במינה לרוחצים בבריכת המלון המפוארת. הקונספט של המלון נולד מהסיפור המקראי של שאול המלך ומשפחת המלוכה וחדרי המלון קיבלו את שמם של בני שאול המלך. המלון מציע לבאי המלון שלל אטרקציות ברוח הקונספט, כגון: סיורים, טיולי רייזרים ותצפית אל עבר הנוף המקראי הקסום.

כתובת:

טלפון המלון:

טלפון להזמנות:

אימייל:

וילה בעיצוב מרהיב עם נוף על עמק יזרעאל , עמק חרוד והגלבוע

מתקני המלון

מסעדת קימל הינה מסעדת שף בניצוחו של השף בן שחם ושאול אדרת , מציגה חוויה קולינרית בקצהו של הגלבוע

בריכת המלון משקיפה על הנוף של שלושת העמקים

גן ארועים של המלון הוא גן ארועים אולי היפה ביופיו , מאפשר ארועים יחודיים הן לפרטיים הן לקובוצות וחותנות שלא תשכחו לעולם , חוויה הגן על קצהו של הגלבוע הוא פשוט חוויה שלא ניתן לשכוח

מבצעים מיוחדים

מה שמסביבך

קימל בגילבוע
קימל בגילבוע

מסעדת קימל בגילבוע

לפרטים
הסחנה
הסחנה

גן השלושה - הסחנה, שלוש בריכות ופלגי מים עם מפלים קטנים לצידם מיתמרים דקלים, מדשאות רחבות ידיים ושלווה קסומה האופפת את המקום.

לפרטים

דברו איתנו