חדר רוזנטליס
מסעדת המלון
מלון רוזנטליס
רוזנטליס
חדר גינה
מלון בוטיק רוזנטליס בצפת המחודש
מלון רוזנטליס

מלונות בוטיק

מלון Olive רוזנטליס המחודש

מלון Olive רוזנטליס שעבר לאחרונה שיפוץ יסודי, הינו מלון אומנות יוקרתי הטומן בחובו חוויה שרק בצפת ובערים עתיקות כמוה ניתן לחוות. שם המלון על שמו של הצייר משה רוזנטליס ז"ל וברחבי המלון מוצגות יצירותיו להנאת חובבי האומנות. המלון ממוקם במבנה אבן עתיק ואותנטי ברחוב הנשיא שבקרית האמנים בצפת. הוא מתפרש לגובה במעלה המדרון. מלון שישה חדרים בלבד, כאשר כל חדר מעוצב באופן ייחודי ושונה משלו וכן לכל חדר מיקום ייחודי משלו בתוך המבנה. החדרים ממוקמים במפלסים שונים ביניהם מחברים גרמי מדרגות חיצוניים, כך כל אורח מקבל את הפרטיות ואת השקט. במפלס שממוקם בין החדרים ישנה גינה קטנה, שמיועדת למנוחה קסומה במהלך החופשה. בין החדרים ישנה מרפסת נוף מקסימה הצופה אל נופם של הרי הגליל. שולחנות מצופים פסיפס מזמינים אתכם לצאת אל מחוץ לחדר אל המרפסת ולשתות שם את כוס הקפה של הבוקר .

כתובת:רחוב טז 23, קריית האמנים, צפת

טלפון המלון: 073-2040989

טלפון להזמנות: 04-9531153

אימייל: oldcity@olivebb.com

חדר המתאים לאירוח משפחתי עד שני ילדים, בעל חלון פנורמי גדול המשקיף לנופי המירון והעיר העתיקה

חדר המתאים לאירוח משפחתי עד שני ילדים, בעל קומת גלריה עם שתי מיטות

חדר המתאים לאירוח זוגי, בעל יציאה לגינה פרטית מרוצפת

חדר המתאים לאירוח זוגי, במיוחד לאנשים המחפשים חופשה פשוטה ונעימה בלב סמטאות העיר העתיקה

מתקני המלון

קפה רוזנטליס הוא בית קפה המשמש את שלושת המלונות של הרשת בצפת, במקום תמיד אפשר לשתות כוס קפה להנות מתערוכת האמנות של משה רונזטליס ולקבל מידע על מה יש לעשות בצפת. במקום גם מוגשת ארוחת הבוקר.

המלון מציע טיפולי ספא לאורחי המלון וחוויה זוגית של טיפול שמגיע היישר לחדר המלון של האורחים ונותנת להם חוויה מפנקת וקצת מנוחה לנפש ולנשמה. את הטיפולים יש לתאם מראש מול הקבלה.

מרפסת המלון צופה על העיר העתיקה מקום מדהים לשבת לשתות כוס קפה ונקודת תצפית על הנופים המדהימים של העיר צפת וסביבותיה

תערוכת האמנות של משה רוזנטליס שלל יצירותיו מוצגות לראווה בחדרים ובחדי המלון השונים וגם בחדר רוזנטליס שם הוא הוא יצר את יציריתיו המופלאות

מבצעים מיוחדים

מה שמסביבך

סיורים בעיר העתיקה בצפת
סיורים בעיר העתיקה בצפת

סיורים מודרכים בעיר העתיקה, בגלריות האמנות ובהיסטוריה של צפת

לפרטים
סיורים בעיר העתיקה בצפת
סיורים בעיר העתיקה בצפת

סיורים מודרכים בעיר העתיקה צפת עם מדריך מוסמך ומעבר בגלריית האמנות ובהיסטוריה של צפת .

לפרטים
יקב נעמן – רמות נפתלי
יקב נעמן – רמות נפתלי

היקב הוקם על ידי רמי ובטינה נעמן בשנת 2004 במושב רמות נפתלי. רמי ובטינה הקימו ברמות נפתלי מתחם הכולל בית גלילי מאבן עתיקה, סטודיו מרשים לאומנות ואת יקב נעמן שמייצר כ - 10,000 בקבוקים בשנה. יינות היקב זכו בשנים האחרונות בפרסים בינלאומיים בארץ ובחו"ל. מרכז המבקרים ממוקם במבנה גלילי מהמם, בו תוכלו להנות מסיור מודרך ביקב (בעברית, אנגלית וצרפתית), להתוודע לסודות היין שבגליל ולטעום מן היינות המשובחים המיוצרים במקום. כתובת: משק 90, רמות נפתלי. טלפון: 04-6944463.

לפרטים

דברו איתנו