מלונות מומלצים בנהריה - אקוודוקט

"אל מלון אקוודוקט הגענו לקראת ערב. את פנינו קיבל פקיד הקבלה  אדיב וחייכני אשר במהירות ארגן את הצ'ק אין וממש לא הספקנו להיכנס בפתח המלון וכבר מצאנו את המפתח בידינו אחרי הסבר מפורטאכן, פתיחה מבשרת טובות למלון החדש, שממוקם בישוב רגבה שבגליל המערבי."

"אלא שכאן כאשר נכנסנו לחדר מס' 404 במלון, לא ניתן היה למנוע את קריאת ההתפעלות שיצאה באחת, ובלא תאום מוקדם מפיה של אשתי ושלי (גילוי נאות אני עוסק שנים רבות בתחום התיירות ומתארח המון בבתי מלון בחו"ל ובארץ)."
 
"לאחר יום ארוך של פגישות הדבר הראשון שרציתי היה פשוט ל...היזרק על המיטה. וזה אכן מה שעשיתי, וגם כאן, כאילו אמרו לנו היי יש לנו הפתעה בעבורך. המזרן היה ממש נוח ורחב ידיים, הסדינים והציפות הריחו נפלא (ואין לי ספק שכאן במלון אקוודוקט החליפו מצעים ). נחנו קצת לפני שיצאנו לטייל באזור ראש הנקרה.
וטרם שיצאנו מהחדר לא יכולתי להתאפק מלצאת אל המרפסת הענקית שצופה על הנוף המרהיב של הרי הגליל כמו גם לכיוון הים התיכון."
 
"במלון אקוודוקט  102 חדרים, בריכה חיצונית, חדר ג'ימבורי, חדר תפילה. ולציבור המתארחים הדתי המלון עושה מעל ומעבר כדי לתת תחושה של בית, שכן ביום שישי יוכל האורחים הדתיים למצוא פינת הדלקת נרות, שעוני שבת בחדרים, מפתחות שבת וכל זה ללא עלות."
 
"פקיד הקבלה הציעה לנו בצ'ק אין את האפשרות ליהנות ממתקני הספא של "סנדרין" שנמצא בצמוד למלון (בתשלום נפרד)כל מי שמבקר בספא יוכלו לhהנות מחמאם טורקי, אמבטיות ג'קוזי, סאונות ובריכת זרמים. ובכניסה ...שמפנייה ומגוון אלכוהול וקוקטיילים בחינם."

"הבוקר הבטיח וקיים המשך לחופשה המפנקת, ארוחת הבוקר, במלוא הכנות מהטובות שאכלנו במלונות, וכאשר מדובר בארוחת בוקר ישראלית במלון הרי שידוע הוא שהרף גבוה. וגם כאן לא התאכזבנו."
 
"נוכל לומר כי השירות במלון יעיל ומהיר, ארוחת בוקר מצוינת, המלון נקי מאוד, והאירוח ענה על כל הציפיות ומעבר. נוכל לסכם ולומר כי סיסמת 'רשת המלונות אוליב' החופש לבחור לא אכזבה.
בחרנו ואנו מרוצים."

לקריאת הבלוג המלא באתר הטיולים של צביקה "מידע לדרך" לחצו כאן

מלונות מומלצים בנהריה - אקוודוקט

לפרטים נוספים והצטרפות למועדון הציפור