מלונות Olive צפת

בלב העיר העתיקה בצפת בין רחוב קריית האומנים לרחוב ארלוזורוב נמצאים שלושה מתחמים של מלונות בוטיק קטנים במרחק הליכה קצר אחד מהשני. מתחמים אלו משויכים לאוליב צפת. המתחם הראשון הינו רוזנטליס הממוקם במלון אבן עתיק. במלון שישה חדרים קסומים, ולכל חדר פרטיות ושקט המתבקשים לחופשה מושלמת. חובבי האומנות יוכלו ליהנות מיצירותיו של הצייר משה רוזנטליס ז"ל המוצגות ברחבי המלון. במלון זה נמצאת הקבלה וחדר האוכל של שלושת המתחמים.

המתחם השני הוא אבני החושן השוכן במבנה חאן עתיק כבן מאתיים שנה, ששופץ ושוחזר תוך שמירה על המקור ההיסטורי. מבנה האבן נמצא בקריית האמנים ומשתלב היטב בסביבתו, מעליו נמצאת העיר העתיקה והקסומה של צפת על סמטאותיה ובתיה העתיקים, השווקים, הגלריות ובתי האמנים. למלון שלוש קומות ובו שבעה חדרים. במרכזו חצר פנימית מקורה. עיצוב חדרי המלון משלב בין עתיק לחדש. אבני החושן שנשא על גופו הכהן הגדול - תכשיט רב משמעות על פי הקבלה, ובהשראתו נתנו גם לחדרי המלון את שמותיהן והיוו השראה לסגנון העיצוב שלהן.

המתחם השלישי הינו פלח הרימון הנמצא ברחוב ארלוזורוב 55, ממוקם בנקודה קסומה, ממש על צלע ההר, כאשר ממנו נשקפים נופיו המהפנטים של הגליל העליון והר מירון וגם גגותיה של העיר צפת. במתחם ארבע סוויטות מרווחות ומפנקות בגודל 60 מטר מרובע. לכל סוויטה יש את הצבעים האופייניים לה, כאשר הטפטים על הקירות משתלבים בצבעי הספות הרכות, כריות הנוי, פינת האוכל ושאר האלמנטים שברחבי הסוויטה. הסוויטות מותאמות לאירוח זוגי מפנק או אירוח משפחתי עד שני ילדים כאשר הילדים ישנים על ספא נפתחת בסלון.

בלב הגליל בקיבוץ פרוד, שוכן בית הבד של סבא חביב. דור שלישי לייצור שמן זית גלילי איכותי. אורחי רשת אוליב מוזמנים ליהנות מחוויה אותנטית בבית הבד ללא עלות הכוללת סיור והסברים על בית הבד ועל ייצור טחינה באבני רחיים, הרצאה מסבא חביב על מגוון מוצרי בית הבד, טעימות שמן זית בלדי משובח וארוחת בוקר. יש לתאם את ההגעה אל בית הבד מראש וישירות מול וואפה חביב: 052-8061144 (את הזמנת החדרים והלינה יש לבצע בנפרד מול רשת אוליב).

לחץ להזמנה

לפרטים נוספים והצטרפות למועדון הציפור