מלון Olive אבני החושן המחודש

Olive אבני החושן המחודש עבר לאחרונה שיפוץ מושקע ביותר. המבנה שוכן במבנה חאן עתיק בן כמאתיים אשר שוחזר ושופץ תוך שמירה על האותנטיות שלו. מבנה האבן משתלב היטב בסביבתו ומעליו נמצאת העיר העתיקה של צפת על סמטאותיה ובתיה העתיקים והוא עצמו נמצא בתוך קריית האמנים. למבנה שלוש קומות וטומן במרכזו חצר פנימית מקורה בסוכת גפנים ירוקה. בחצר קסומה זו אורחי המלון יכולים לשבת בה להנאתם. כבר בצפייה בשלט הכניסה בו כתוב שם המלון באותיות שחורות בפונט תנ"כי מעיד על המוטיב השזור בכל חלקי המלון והוא אבני החושן שנשא על גופו הכהן הגדול- תכשיט רב משמעות על פי הקבלה. גם הסוויטות שבמלון אבני החושן קיבלו את שמן ועיצובן, איך לא, בהשראת אבני החושן. בחדרי המלון ישנו שילוב בין העתיק לחדש: מבנה עתיק הבנוי אבן ומרוצף אבן בחלקו וכולל אלמנטים עתיקים כמו קשתות, עמודים, שטיחים בסגנון אתני מיוחד אך מנגד כוללים החדרים את כל האבזור החדיש ביותר להנאת האורחים.

לחץ להזמנה
מלון Olive רוזנטליס המחודש

מלון Olive רוזנטליס שעבר לאחרונה שיפוץ יסודי, הינו מלון אומנות יוקרתי, הטומן בחובו חוויה שרק בצפת ובערים עתיקות כמוה ניתן לחוות. שם המלון על שמו של הצייר משה רוזנטליס ז"ל וברחבי המלון מוצגות יצירותיו להנאת חובבי האומנות. המלון ממוקם במבנה אבן עתיק ואותנטי ברחוב הנשיא שבקרית האמנים בצפת. הוא מתפרש לגובה, במעלה המדרון. למלון סה"כ 6 חדרים, כאשר כל חדר מעוצב באופן ייחודי ושונה משלו, וכן לכל חדר מיקום ייחודי משלו בתוך המבנה. החדרים ממוקמים במפלסים שונים שביניהם מחברים גרמי מדרגות חיצוניים. כך, כל אורח מקבל את הפרטיות ואת השקט. במפלס שממוקם בין החדרים ישנה גינה קטנה, שמיועדת למנוחה קסומה במהלך החופשה. בין החדרים ישנה מרפסת נוף מקסימה הצופה אל נופם של הרי הגליל. שולחנות מצופים פסיפס מזמינים אתכם לצאת אל מחוץ לחדר אל המרפסת ולשתות שם את כוס הקפה של הבוקר .

לחץ להזמנה
מלון Olive פלח הרימון

מלון בוטיק Olive פלח הרימון נמצא בלב העיר העתיקה בצפת בקרית האומנים. המלון ממוקם בנקודה קסומה, ממש על צלע ההר, כאשר ממנו נשקפים נופיו המהפנטים של הגליל העליון והר מירון וגם גגותיה של העיר צפת. לא סתם נקרא המלון "פלח הרימון", ממש כמו פרי הרימון, המלון משלב בין היופי החיצוני של המבנה והסביבה לבין היופי הפנימי הניכר בסוויטות המושקעות. למלון ארבע סוויטות מרווחות ומפנקות בגודל 60 מטר מרובע. לכל סוויטה יש את הצבעים האופייניים להאשר מעוצבות בסגנון אלגנטי ומודרני בניחוח של רטרו. הספות והכורסאות הרכות, הטפטים המקסימים בצבעי הפסטל אשר מכניסים ניחוחות של טבע אל תוך הסוויטות, האמבטיה החדישה והמפנקת וכמובן המרפסת אשר ממנה נשקף הנוף היפהפה- כל אלה מעניקים לאורחי המלון חופשה קסומה ומפנקת הממלאת באנרגיות את הגוף, הנפש והרוח גם יחד. הסוויטות מותאמות לאירוח זוגי מפנק או אירוח משפחתי עד שני ילדים כאשר הילדים ישנים על ספה נפתחת בסלון.

לחץ להזמנה

הצטרפו למועדון הציפור