אירועים עסקיים
אירועים עסקיים

ברשת מלונות אוליב תמצאו את המקום המושלם לעריכת אירועים עסקיים, תחת קורת גג אחת פתרון מקיף התוחם מקצה לקצה את כל המרכיבים הדרושים לארגון אירוע עסקי מושלם, החל מאירוע בוקר קצר ועד אירוע המתפרס על פני מס' ימים.

הזמן
אירועים פרטיים
אירועים פרטיים

חוגגים אירוע משפחתי? בר מצווה/בת מצווה? ברית? בריתה? יום הולדת לסבא? פגישת מחזור? אירועים משפחתיים הם מהרגעים המשמחים והמרגשים ביותר בחיינו. אנחנו, ברשת אוליב, נפיק לכם אירוע העונה על סגנון האירוח שתרצו, שיענה על הצרכים שלכם ובמסגרת התקציב שלכם. צוות מיומן ומקצועי הקשוב לכל הפרטים הקטנים יהפוך את האירוע שלכם למושלם.

הזמן
אולמות במלונות הרשת
אולמות במלונות הרשת

אולמות הכנסים שלנו מיועדים לפעילויות חוויה ולימוד, אידאליים לפעילויות ODT, כנסים וישיבות באווירה ייחודית. בכל האולמות ציוד הגברה והקרנה היקפי, שולחנות וכיסאות, מסכים ופינת כיבוד חמה בתשלום נפרד. לאולמות יציאה נוחה לאזורי ישיבה מטופחים, אידאליים להפסקות וכינוסי חוץ. רשת מלונות אוליב היא הבחירה הנכונה לקיים כנסים וישיבות באווירה יוקרתית ורשמית בנופי ארצנו המיוחדים (האולמות ממוקמים בסמוך לחוף האון, וצופים לנוף הרי הגליל והכנרת).

הזמן
דולפין וילג' שבי ציון
דולפין וילג' שבי ציון

אטרקציה מתנה לבחירה: לונה גל, סאפ חינם, רפטינג, מוזיאון עכו וראש הנקרה| כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה!

הזמן
ספא כפר הנופש דולפין וילג' - מרשת Olive
ספא כפר הנופש דולפין וילג' - מרשת Olive

אם הגעתם לכאן, כנראה שנפשכם חשקה בחידוש אנרגיות, בחיוך רחב על הפנים ובעיקר ברוגע ובפינוק.

הזמן
 טרה רמות נפתלי
טרה רמות נפתלי

אטרקציה מתנה לבחירה: רפטינג בנהר הירדן או צוק מנרה כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה!

הזמן
TLV88  קו ראשון לים
TLV88 קו ראשון לים

אטרקציה מתנה: סאפ חינם | כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה! בחרו את החופש שלכם ברשת אוליב

הזמן
כפר הנופש כפר כנרת קיבוץ האון
כפר הנופש כפר כנרת קיבוץ האון

אטרקציה מתנה לבחירה: לונה גל, סאפ חינם, רפטינג , מוזיאון עכו וראש הנקרה| כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה!

הזמן
אוליב על הכנרת
אוליב על הכנרת

אטרקציה מתנה לבחירה: לונה גל, סאפ חינם, רפטינג, מוזיאון עכו וראש הנקרה כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה!

הזמן
מלון רוזנטליס צפת
מלון רוזנטליס צפת

אטרקציה מתנה לבחירה: שיט לאי אכזיב או סיור בעיר העתיקה צפת | כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה! בחרו את החופש שלכם ברשת אוליב

הזמן
אבני החושן צפת
אבני החושן צפת

אטרקציה מתנה לבחירה: שיט לאי אכזיב או סיור בעיר העתיקה צפת | כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה!

הזמן
פלח הרימון צפת
פלח הרימון צפת

אטרקציה מתנה לבחירה: שייט לאי אכזיב או סיור בעיר העתיקה צפת| כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה!

הזמן
מלון בוטיק נהריה
מלון בוטיק נהריה

אטרקציה מתנה: שייט לאי אכזיב | כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה!

הזמן
וויטהאוס בלב תל אביב
וויטהאוס בלב תל אביב

אטרקציה מתנה: עיסוי תאילנדי זוגי של 30 דקות | כל מלון והאטרקציה שלו! הזמינו חופשה קיצית באחד ממלונות הרשת, וקבלו אטרקציה במתנה! בחרו את החופש שלכם ברשת אוליב

הזמן

לפרטים נוספים והצטרפות למועדון הציפור