מלונות בירושלים

ליהנות מאוויר הפסגות במלונות אוליב ירושלים

כדי לנצל את הזמן נכון בירושלים - צריך לדעת איך. את העיר שחיה את הקדושה, את אוויר ההרים הנפלא ונושמת את ההיסטוריה - כדאי לקחת בביסים קטנים, להתמקד בכל פעם בחלק אחר שלה, להתרפק עליה. ויש הרבה על מה.
חופשה טובה לעולם אינה נמדדת רק בלוקיישן שלה אלא גם בנוחיות שבה, בפינוקים הקטנים של החדר, באווירה הכללית בבית המלון. כי מה לעשות, אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. מלונות אוליב בירושלים הינם ממלונות הבוטיק שבעיר ויודעים בדיוק איך לגרום להרגיש נפלא כשאתם מתארחים בהם.
 
הלני המלכה 15, ירושלים
מתי בפעם האחרונה נהניתם מהקסם הירושלמי? מלון אוליב הלני בירושלים מציע לקחת אתכם מסע אינטימי ומרתק בלב העיר.
מלון הבוטיק ממוקם במתחם מגרש הרוסים ההיסטורי ברחוב הלני המלכה ומוקף בגלריות, בתי קפה ומסעדות משובחות מכל כיוון.
ארוחת הבוקר מוגשת בקפה הלל (במרחק 2 דקות מהמלון) בימים א-ו 08:00-10:00. ארוחת הבוקר ביום שבת מוגשת בין השעות 08:00-10:00 במלון שני ברחוב שמאי 6 (במרחק 5 דקות מהמלון).

לובי המלון, כמו גם חדרי האירוח המאובזרים, מעוצבים בסגנון ירושלמי מובהק. לצד חיפויי האבן הירושלמית הייחודית, החדרים שלנו ממוזגים ומאובזרים.
המיקום המרכזי של המלון יאפשר לכם להכיר את מרכז העיר ההיסטורי של ירושלים דרך הרגליים, כולל פינות החמד שתמיד שמעתם אודותיהן אך לא בהכרח הגעתם אליהם.
צאו להתרענן בחצר סרגיי המהפנטת הנמצאת ממש מהצד השני של הכביש, לכו לאיבוד בסמטאות נחלת שבעה הציוריות ולפקוד את הגלריות הססגוניות, עלו לשוק מחנה יהודה וספגו אווירה ירושלמית אותנטית או רדו למתחם העיר העתיקה והכותל. העיר פרושה לרגליכם.
בית כנסת
בר
לובי
אינטרנט
מבצעים והטבות החל מ- 506 ₪ לזוג ללילה כולל מע"מ
פרטים נוספים
נהנים מהזמנה באתר
לפחות 5% הנחה במעמד ההזמנה
חיוב בפועל בעת הצ'ק אין במלון
עד 6 תשלומים ללא ריבית